Költözz évközben koliba!

Várólistás kollégiumi jelentkezés Január 22-től lehet jelentkezni várólistán az ELTE kollégiumaiba. Az a helyzet, hogy várólistáról szinte mindenki bekerül, aki jelentkezik, így felejtsd el a “jaj, de tök kevés pontom lenne’’ ellenérvet. Lehetőséged van kolissá válni! Vizsgáljuk most meg, mit lehet ezzel nyerni és veszíteni!   Mikor, hogyan és ki szerezhet kollégiumi férőhelyet? A Kollégiumi Szolgáltató Központ felvételi szabályzatának 4. pontjában szereplő szövegből idéznék: “Kollégiumi férőhelyre pályázhat minden, az Egyetemmel hallgatói jogviszonyban lévő, vagy az Egyetemre felvételt nyert hallgató.’’ “Budapesti székhelyű tagkollégiumba csak budapesti székhelyű képzésben részt vevő hallgató jelentkezhet.’’ … Bővebben: Költözz évközben koliba!